13 вересня 2021 року в Університеті новітніх технологій розпочинається підготовка групи сертифікованих інженерів-геодезистів для складання кваліфікаційного іспиту

• Запис опубліковано:09.09.2021

Кваліфікаційною комісією Держгеокадастру України 12.08.2021 року (протокол №1) затверджено нову програму курсу та тестові запитання для складання іспитів за напрямами:

• «Інженерні вишукування для будівництва та великомасштабні топографічні знімання»
  • «Загальнодержавні топографічні знімання»
  • «Основні геодезичні роботи»

Викладачі нашого університету якісно та професійно викладають нову програму та допоможуть слухачам розглянути питання для іспитів.