ВСТУП Без ЗНО (за польсько-українською програмою)

collegium humanum
Університет новітніх технологій
Вища школа менеджменту в Варшаві

Запрошуємо до вступу без ЗНО на спільні освітні програми в рамках УГОДИ між Приватним вищим навчальним закладом «Університет новітніх технологій» і ВАРШАВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ МЕНЕДЖМЕНТУ «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава).

Вища школа менеджменту в Варшаві

Сертифікат ЗНО для вступу до Варшавського Університету менеджменту «Collegium Humanum» НЕ ПОТРІБЕН!

Зарахування на освітній ступінь БАКАЛАВР відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту за результатами співбесіди.

CollegiumHumanumSzkołaGłównaMenedżerska – це інтернаціональний приватний заклад вищої освіти у Варшаві (Республіка Польща).

Collegium Humanum заснований в 1995 році і на сьогодні є одним із провідних закладів вищої освіти Республіки Польща, який готує бакалаврів та магістрів з суспільних наук, менеджменту та правознавства.

Collegium Humanum – це міжнародний проект, який суттєво відрізняється від конкурентів унікальними освітніми програмами, які були створені професіоналами за участю відомих і авторитетних фахівців-практиків та науковців.

Місією Collegium Humanum є: прагнення до постійного вдосконалення і реалізації вищих громадських й академічних цінностей.

Девіз, який визначає культуру цінностей Collegium Humanum: ОСВІТА ДЛЯ УСПІХУ!

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

На сьогоднішній день вартість навчання за програмою «Подвійного диплома» складається з двох частин: вартість послуг за навчання в УНТ згідно з обраною спеціальністю + 300 євро (за перший рік навчання)

Більш детальну та розгорнуту інформацію щодо участі у програмі «Подвійного диплома» можна одержати за телефонами:

Приймальна комісія:
044 227-28-86
050 227-28-86 (viber, whatsapp)