День кібербезпеки в закладах вищої освіти України

• Запис опубліковано:24.09.2021
You are currently viewing День кібербезпеки в закладах вищої освіти України

В 2018 році, за ініціативи Торгово-промислової палати України та Держспецзв’язку, Україна приєдналася до європейської традиції проведення Місяця кібербезпеки.

У відповідності до Указу Президента України №447/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» затверджена стратегія кібербезпеки України.

За ініціативою ТПП України, за підтримки Ради національної безпеки і оборони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Департаменту Кіберполіції Національної поліції України в Україні введений щорічний захід – Місяць кібербезпеки на загальнонаціональному рівні.

Традиційно Місячник розпочинає День кібербезпеки для студентів закладів вищої освіти. Метою проведення Дня кібербезпеки є представлення студентській молоді можливостей професійної мотивації та професійного зростання в одній із найважливіших сфер для нашої держави, популяризація кращих практик з кібербезпеки для студентів за участі органів державної влади, громадських об’єднань та бізнесу.

Університет новітніх технологій пропонує нашим студентам взяти участь у заході до Дня кібербезпеки !

Дата проведення заходу: 01 жовтня 2021 року о 10:00.

Формат проведення -Он-лайн.

Посилання на онлайн-трансляцію.

Ми впевнені, що проведення Дня кібербезпеки сформує у молоді нову культуру поведінки у кіберпросторі та вмотивує до фахового професійного розвитку!