ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ З ПРОЕКТУВАННЯМ В ARCHICAD

Курс розрахований на навчання «з нуля». Вам не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками, вивчення програми ми почнемо зі знайомства з інтерфейсом і створенням призначених для користувача налаштувань і завершимо навчання створенням віртуального проекту з повним переліком планів, розгорток, розрізів і т.д., необхідних для роботи кожного дизайнера.

Archicad – один з найпопулярніших інструментів будівельного проектування в світі, що дозволяє створювати проекти житлових і нежитлових приміщень.

Archicad для дизайнера інтер’єру – це ще один унікальний інструмент в руках і він надає Вам додаткову конкурентну перевагу, автоматично підвищує вартість Ваших проектів.

Даний курс розроблений для студентів, дизайнерів та для всіх бажаючих освоїти Archicad.

Тривалість курсів – 1 місяць (48 академічних годин/1,6 кредитів)

Тривалість курсів
1 місяць (48 академічних годин/1,6 кредитів)

Вартість навчання