Підписано Меморандум про співпрацю між Університетом Новітніх Технологій та громадською науковою організацією «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління»!

• Запис опубліковано:15.07.2021

12 липня 2021 р. підписано Меморандум про співпрацю між Університетом Новітніх Технологій, в особі Ректора Світлани Циганій та громадською науковою організацією «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління», в особі Президента, доктора наук з державного управління, професора Євгена Романенка.

У рамках співпраці заплановано вивчення й узагальнення досягнень науки в галузі Публічного управління та адміністрування, сприяння найбільш повному використанню отриманих результатів досліджень в інтересах соціально-економічного та правового розвитку України, а, також, відтворення інтелектуального потенціалу суспільства, обмін знаннями та досвідом для укріплення міжнародного іміджу України.

Мета діяльності:
– сприяння підготовці перспективних наукових кадрів, залучення обдарованої молоді, виявлення і підтримка талановитих дослідників, сприяння творчому зростанню молодих науковців;
– сприяння розвитку та інтеграції науки й освіти в Україні.
– проведення аналізу стану розвитку й впровадження результатів науково-дослідних робіт, спрямованих на розв’язання державно-управлінських завдань у різних сферах життєдіяльності суспільства, та розробка рекомендацій щодо їх використання та інше.