17.09.2021 Україна святкує День Рятівника!

• Запис опубліковано:17.09.2021
You are currently viewing 17.09.2021 Україна святкує День Рятівника!

Від колективу Університету новітніх технологій щиро вітаємо Камададзе Віталія, начальника групи аварійно-рятувальних робіт Мобільного рятувального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, та Голову студентської ради УНТ, студента 3-го курсу спеціальності «Право» з професійним святом та отриманням державної нагороди – ордена «За мужність» III ступеня, згідно указу Президента України Володимира Зеленського № 469/2021 від 16 вересня 2021 року.

Бажаємо Віталію міцного здоров’я, сил, наснаги, кар’єрного зростання і якомога менше тривожних викликів!

УНТ вітає всіх рятувальників України!

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом!

Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Нехай мир і злагода панують у вашій родині!

З повагою,
колектив УНТ