• Запис опубліковано:25.10.2021

20-22 жовтня 2021 року Університет новітніх технологій приймав участь у Тринадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» й виставці освіти за кордоном «World Edu», яку організовувала та проводила Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

На виставці були представлені 320 учасників, а саме 55 закладів вищої, фахової, передвищої та післядипломної освіти та наукових установ; 17 закордонних закладів освіти; 154 заклади загальної середньої, дошкільної освіти, органи управління освітою; 77 закладів професійно-технічної освіти; 17 виробників і постачальників сучасних засобів навчання, видавництв та освітніх порталів.

Обговорення проблем інноваційного розвитку освіти відбулося на 53 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, педагогічних коучінгах та майстер-класах.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні.

Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович та директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Баженков Євген Володимирович нагородили Університет новітніх технологій дипломом за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес.