29 грудня відбулось засідання Вченої ради УНТ

• Запис опубліковано:30.12.2021
You are currently viewing 29 грудня відбулось засідання Вченої ради УНТ

29 грудня 2021 року у форматі онлайн на платформі Google Meet було проведено Вчену раду ПВНЗ Університет Новітніх Технологій (далі – Університет).

Відкрила захід та привітала учасників ректор Університету – Світлана Циганій. Ректор поділилася з колегами актуальною інформацією про нові перемоги і здобутки студентів та працівників Університету.

Відповідно до порядку денного, члени Вченої ради прийняли рішення щодо затвердження шаблонів бланкової документації Університету.

Проректор з організаційно-методичної роботи – Анна Гебрич представила членам Вченої ради питання про затвердження Правил прийому для здобуття вищої освіти в Університеті в 2022 році .

Проректор з наукової роботи – Ірина Жукова представила колегам Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам.

Опісля, за поданням завідуючої кафедри публічного управління та інформаційного менеджменту – Олександри Марушевої члени Вченої ради розглянули питання про започаткування та провадження освітньої діяльності на другому (магістерському) рівні вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент в органах публічного управління» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», а, також, затвердження освітньо-професійної програми, навчального та робочого навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент в органах публічного управління».

Також, заслухали питання про представлення до відзначення подяками вчених, співробітників та голову студентської ради Університету.

Підсумовуючи, Ректор привітала усіх присутніх із наступаючими Новорічними святами та закликала проводити заходи в онлайн-форматі, при можливості забезпечити гнучкий режим роботи для працівників, посадові обов’язки яких це дозволяють, і ретельно стежити за своїм здоров’ям!