Центр підвищення кваліфікації

Начальник Центру підвищення кваліфікації Університету новітніх технологій ПОНОМАРЕНКО Олена Володимирівна.

☎️ 044 227 28 86

📲  073 227 28 86

📧 kpk@unt.edu.ua

Основне завдання Центру підвищення кваліфікації – сприяти розвитку України, зокрема через співпрацю освіти, науки та бізнесу, беручи участь у підготовці та підвищенні кваліфікації фахівців різних рівнів.

Мета нашого Центру – навчити слухачів успішно та ефективно працювати за обраною спеціальністю, професією або будувати свій бізнес в Україні. 

Центр організовує навчальний процес, поєднуючи фундаментальні знання та практичні навички з використанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій відповідно до нових технологічних трендів на ринку.

Центр пропонує навчання на курсах за різними напрямами. Ми робимо акцент на отриманні слухачами практичних навичок і вмінь та ефективного застосування отриманих знань.

Система навчання слухачів курсів Центру підвищення кваліфікації складається з методичного, організаційного, кадрового, програмного та технічного забезпечення.

До викладання на курсах запрошуються високо досвідчені викладачі-практики.

Навчання на курсах проводиться очно (оф-лайн), дистанційно (он-лайн), також можливо проведення курсів за індивідуальними програмами.

Ми пропонуємо зручний графік проведення занять (зранку, вдень, ввечері, у вихідні дні).

Також пропонуємо проведення тренінгів, семінарів, вебінарів за різними напрямками, корпоративне навчання персоналу компаній, організацій, підприємств за будь-якими напрямками.

Всі слухачі курсів отримують роздавальні методичні матеріали.

Після закінчення навчання видаються свідоцтва або сертифікати про проходження навчання на курсах.

Вам потрібно підвищити кваліфікацію? Вирішили навчитися нової професії? Хочете заробляти більше і вдосконалити професійні навички?

Приходьте навчатися в Центр підвищення кваліфікації Університету новітніх технологій!!!