ДОСЛІДЖЕННЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ ЕРАЗМУС+ НАПРЯМУ ІМ. ЖАНА МОНЕ «ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО: МАЙБУТНІ ШЛЯХИ АКТИВІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ АКАДЕМІЧНИХ ТА ГРОМАДЯНСЬКИХ СПІЛЬНОТ В УКРАЇНІ»

  • Запис опубліковано:27.08.2021
You are currently viewing ДОСЛІДЖЕННЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ ЕРАЗМУС+ НАПРЯМУ ІМ. ЖАНА МОНЕ «ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО: МАЙБУТНІ ШЛЯХИ АКТИВІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ АКАДЕМІЧНИХ ТА ГРОМАДЯНСЬКИХ СПІЛЬНОТ В УКРАЇНІ»

Для розширення кола міжнародних наукових контактів, за підтримки Української Асоціації Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції та Національного Еразмус+ офісу в Україні в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне (620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA) «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні» Ірина Жукова – проректор з наукової роботи ПВНЗ УНТ брала участь в роботі фокус-групи щодо дослідження ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства.

Робота фокус-групи групи була спрямована на формування ціннісного клімату та виявлення динаміки людино-орієнтованих трансформацій в середовищі українського студентства. Головним результатом дослідження є розробка ефективної стратегії комунікації проєвропейських ціннісних орієнтацій українського студентства.