• Запис опубліковано:25.01.2022
You are currently viewing ГО «Всеукраїнська гільдія геодезистів» та Університет новітніх технологій підписали меморандум

21 січня 2022 року було підписано Меморандум про співпрацю між ГО «Всеукраїнська гільдія геодезистів» та Приватним вищим навчальним закладом Університет новітніх технологій.

Метою Меморандуму є взаємодія та координація діяльності Сторін, що спрямовані на:
– участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин;
– сприяння вдосконаленню підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, покращенню системи професійної освіти;
– поширення професійних знань та досвіду;
– об’єднання потенціалу cторін задля впровадження кращих міжнародних і вітчизняних практик у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.

Сторони домовились, що докладуть максимум зусиль для досягнення мети Меморандуму.

До відома, УНТ, окрім інших спеціальностей, готує спеціалістів у сфері геодезії та землеустрою, а також здійснює підвищення кваліфікації інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників за договором з Держгеокадастром.

УНТ динамічно розвивається та готовий співпрацювати задля досягнення спільних цілей.