Наша історія

У 1996 році після Указу президента України про необхідність проведення реформ у галузі земельних відносин розпочалася історія Університету новітніх технологій. Хоча свою нинішню назву заклад отримав не відразу. Спочатку за ініціативою Головного управління геодезії, картографії та кадастру був заснований Київський інженерно-технічний інститут – КІТІ, який через 5 років роботи розширив коло академічної діяльності й почав називатися Київським інститутом менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті (КІМІТ при НАУ). Згодом відбулася нова трансформація, і заклад перейменували в Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій. Й лише у 2011 році ми отримали сучасну назву – Університет новітніх технологій.

Наші досягнення

Метою створення навчального закладу в 1996 році став розвиток галузі земельних відносин. Без перебільшень із завданням інститут упорався успішно, адже за роки існування вишу в Україні з’явилося близько 8 000 нових спеціалістів.

Випускники Університету новітніх технологій обіймають керівні посади у сфері геодезії, картографії та кадастру, в Міністерстві екології та природних ресурсів України, в юридичних, фінансових і будівельних структурах. Університет також надає послуги підвищення кваліфікації та провадить наукову діяльність: 80 % викладацького складу мають учені ступені та звання. У фокусі досліджень науковців УНТ – аерокосмічний моніторинг, геодезія, землеустрій, фотограмметрія, екологія і комп’ютерні науки.

Наше сьогодення

УНТ – це приватний вищий навчальний заклад, який готує фахівців за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Ми пропонуємо отримати актуальні спеціальності:

• геодезія та землеустрій;
  • екологія;
  • комп’ютерні науки;
  • право;
  • науки про Землю.

concentrate on the growth and development of ultra-thin mechanised components is actually es.wellreplicas.to for sale work needs. watch store replica for sale in usa layout to make unique performs. www.replicafendiwatch.com for sale in usa layout to make unique performs. the oldest watch manufacturer is chopard watch fake reddit. more and more people began to pursue fashional style https://rolexcleanfactory.com/.