Наша історія

У 1996 році після Указу президента України про необхідність проведення реформ у галузі земельних відносин розпочалася історія Університету новітніх технологій. Хоча свою нинішню назву заклад отримав не відразу. Спочатку за ініціативою Головного управління геодезії, картографії та кадастру був заснований Київський інженерно-технічний інститут – КІТІ, який через 5 років роботи розширив коло академічної діяльності й почав називатися Київським інститутом менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті (КІМІТ при НАУ). Згодом відбулася нова трансформація, і заклад перейменували в Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій. Й лише у 2011 році ми отримали сучасну назву – Університет новітніх технологій.

Наші досягнення

Метою створення навчального закладу в 1996 році став розвиток галузі земельних відносин. Без перебільшень із завданням інститут упорався успішно, адже за роки існування вишу в Україні з’явилося близько 8 000 нових спеціалістів.

Випускники Університету новітніх технологій обіймають керівні посади у сфері геодезії, картографії та кадастру, в Міністерстві екології та природних ресурсів України, в юридичних, фінансових і будівельних структурах. Університет також надає послуги підвищення кваліфікації та провадить наукову діяльність: 80 % викладацького складу мають учені ступені та звання. У фокусі досліджень науковців УНТ – аерокосмічний моніторинг, геодезія, землеустрій, фотограмметрія, екологія і комп’ютерні науки.

Наше сьогодення

УНТ – це приватний вищий навчальний заклад, який готує фахівців за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Ми пропонуємо отримати актуальні спеціальності:

  • геодезія та землеустрій;
  • екологія;
  • комп’ютерні науки;
  • право;
  • фінанси, банківська справа та страхування.