Китайські перспективи для УНТ!

  • Запис опубліковано:28.01.2022
You are currently viewing Китайські перспективи для УНТ!

26 січня 2022 року відбулася зустріч ректора Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій Світлани Циганій з професором, директором Школи китайської мови Коледжу китайської мови та культури Нанькайського університету Хао Тунцай, та з представниками Нанькайського університету.

Коледж китайської мови та культури – це учбовий центр Нанькайського університету з навчання іноземних слухачів китайській мові. Коледж є пунктом проведення іспиту іноземних громадян на рівень знання китайської мови (NSK) та на рівень володіння китайською мовою. В Коледжі працює потужна група викладачів. Коледж вважається одним з найкращих учбових закладів Китаю.

Під час зустрічі Світлана Циганій та Хао Тунцай обговорили питання співпраці між УНТ та Коледжем про відкриття в Університеті новітніх технологій спеціальності «Філологія» з вивченням китайської мови та можливістю проведення викладачами Коледжу китайської мови та культури лекцій студентам УНТ.

Також під час зустрічі досягнуто домовленості про відкриття Школи китайської мови на базі Університету новітніх технологій.

Сподіваємося на плідну співпрацю!