Необхідні кроки для вступу до магістратури

Крок 1: Зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

  • Підготуйте комплект реєстраційних документів.
  • Надішліть скановані копії документів на е-mail приймальної комісії. У темі листа обов’язково зазначте ПІБ, а в тексті листа – ПІБ та номер облікової картки платника податків (за наявності).
  • Отримайте скановану копію екзаменаційного листка. Якщо помітили помилку – сповістіть про це приймальну комісію.
  • Увійдіть в особистий кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за допомогою номера екзаменаційного листка та РIN-коду, зазначеного на ньому. Реєстрація особистого кабінету УЦОЯО надає вступнику можливість узяти участь у складанні ЄВІ та ЄФВВ.

Дедлайн реєстрації – 18:00 3 червня.

Крок 2: Скласти єдиний вступний іспит – 30 червня та єдине фахове вступне випробування – 2 липня.

Крок 3: Надати заяви та документи через кабінет вступника. Прийом пакета документів розпочинається 15 липня і закінчується о 18:00 23 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Крок 4: Очікувати рекомендації для зарахування, що будуть розміщені в електронному кабінеті вступника та на офіційному сайті УНТ.

Крок 5: Виконати вимоги до зарахування (подати документи): 1-й етап – до 31 серпня, 2-й етап – до 30 вересня.

Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися шляхом особистого подання або надсилання засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії НАУ; надсилання їхніх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника через електронний кабінет вступника.