Необхідні кроки для вступу на 1 курс

Крок 1. Визначитися з спеціальністю (конкурсною пропозицією) куди плануєте вступати.  

Крок 2. Скласти національний мультипредметний тест.

Крок 3. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів з 01 липня 2022 р.

Крок 4. Серед спеціальностей УНТ є такі, де потрібно пройти медичні огляди та інші доконкурсні процедури . У разі обрання Вами такої спеціальності для вступу це потрібно зробити до дня, що передує дню завершення прийому заяв.

Крок 5. Ознайомитися з переліком необхідних документів для вступу на 1 курс для вступників на базі повної загальної середньої освіти.

Крок 6. Прийом заяв та документів у електронній формі через кабінет вступника з 29 липня по 23 серпня 2022 року. Не забуваємо поставити 1 або 2 пріоритет для обраної конкурсної пропозиції в УНТ! 

Крок 7. Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту з 18:00 02 вересня 2022 року.

Крок 8. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування до 18:00 07 вересня 2022 року.

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника)

Крок 9.  Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше ніж 12 вересня 2022 року.

Крок 10. Після успішного подання оригіналів документів до УНТ, Ви – студент УНТ.

Вітаємо!