ДО УВАГИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ! ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ У ЧАСТЬ У ПУБЛІКАЦІЇ СТАТЕЙ У ФАХОВОМУ ВИДАННІ!

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ У ЧАСТЬ У ПУБЛІКАЦІЇ СТАТЕЙ У ФАХОВОМУ ВИДАННІ

Інформуємо, що за наукового партнерства кафедри публічного управління та інформаційного менеджменту УНТ триває набір статей до № 8(14) 2021 фахового (категорія Б) друкованого журналу з державного управління, права та економіки “Наукові перспективи”.

У журналі можуть публікуватися статті для здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук!

Видання включено до міжнародних  наукометричних баз і поширюється у провідних світових бібліотеках і університетах.

Всім випускам видання присвоюється ідентифікатор цифрового об’єкта DOI.

Статті надсилати на електронну адресу: naukovi.perspectuvu@ukr.net

Статті у поточний номер приймаються до 25 серпня 2021 року.

Детальніше про видання за посиланням.

Запрошуємо до наукової співпраці!

Заздалегідь вдячні!


З повагою,

Головний редактор, 

Проректор з наукової роботи        І.В. Жукова

Розпочато прийом заявок для участі у Програмі імені Фулбрайта!

Fulbright

Інформуємо, що розпочато прийом заявок для участі у Програмі імені Фулбрайта!

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), цьогоріч святкує 75-у річницю своєї діяльності. Зініційована сенатором Джеймсом Вільямом Фулбрайтом програма міжнародних наукових обмінів успішно діє з 1946 року, нині — більш ніж у 160 країнах світу. Понад 400 тисяч учасників різних національностей, віросповідань і наукових зацікавлень стали її стипендіатами. Серед них — понад 1100 українців, які навчалися, стажувалися чи проводили дослідження в США за час існування Програми в Україні; та понад 750 американців, які викладали в українських закладах вищої освіти та займалися науковою працею.

Участь у Програмі – це можливість набути цінний досвід, зітканий з десятків, сотень різних напрацювань й досягнень, удоступнених в американському науковому середовищі; досвід, що базований на живому спілкуванні «від людини до людини» й дискусійному обміні думками; досвід, що спонукає не тільки робити порівняння й ініціювати зміни  у власних інституціях/сферах діяльності/дотичних галузях, але й стати їх активними учасниками; досвід, що уможливлює вихід поза межі локального інтелектуального простору через багатоактне спілкування й працю над спільними проєктами з науковцями й інституціями США, рівно ж як і інших країн світу.

Термін подання документів – 15 жовтня 2021 року.

За програмою передбачено проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

Детальніше за посиланням.