Ректор УНТ зустрілась з головним редактором UKRAINE IN ARABIC

• Запис опубліковано:30.08.2021
You are currently viewing Ректор УНТ зустрілась з головним редактором UKRAINE IN ARABIC

Нещодавно в Університеті новітніх технологій відбулась зустріч ректора Світлани Циганій з головним редактором інформаційного агентства «UKRAINE IN ARABIC» Мохаммадом Фарджаллах.

Світлана Циганій ознайомила гостя з потенціалом УНТ та розповіла про зміни в освітньому процесі, які відбулися останнім часом.

Мохаммад Фарджаллах своєю чергою окреслив важливість кваліфікованих кадрів для будь-якого процесу, особливо якщо мова йде про інформаційний контент, який знайомить людей з Україною, її особливостями та реаліями у всіх напрямках розвитку держави, чим безпосередньо і займається UKRAINE IN ARABIC.

Сторони обговорили можливі напрямки співпраці щодо підготовки студентів з близького сходу для вступу у заклади вищої освіти України та вивчення ними української мови.

В результаті зустрічі було досягнуто домовленостей щодо створення спільних освітніх проєктів вивчення арабської мови в Україні для освітньої та туристичної галузей.

Сподіваємось на плідну співпрацю!