Розпочато прийом заявок для участі у Програмі імені Фулбрайта!

• Запис опубліковано:19.08.2021
You are currently viewing Розпочато прийом заявок для участі у Програмі імені Фулбрайта!

Інформуємо, що розпочато прийом заявок для участі у Програмі імені Фулбрайта!

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), цьогоріч святкує 75-у річницю своєї діяльності. Зініційована сенатором Джеймсом Вільямом Фулбрайтом програма міжнародних наукових обмінів успішно діє з 1946 року, нині — більш ніж у 160 країнах світу. Понад 400 тисяч учасників різних національностей, віросповідань і наукових зацікавлень стали її стипендіатами. Серед них — понад 1100 українців, які навчалися, стажувалися чи проводили дослідження в США за час існування Програми в Україні; та понад 750 американців, які викладали в українських закладах вищої освіти та займалися науковою працею.

Участь у Програмі – це можливість набути цінний досвід, зітканий з десятків, сотень різних напрацювань й досягнень, удоступнених в американському науковому середовищі; досвід, що базований на живому спілкуванні «від людини до людини» й дискусійному обміні думками; досвід, що спонукає не тільки робити порівняння й ініціювати зміни  у власних інституціях/сферах діяльності/дотичних галузях, але й стати їх активними учасниками; досвід, що уможливлює вихід поза межі локального інтелектуального простору через багатоактне спілкування й працю над спільними проєктами з науковцями й інституціями США, рівно ж як і інших країн світу.

Термін подання документів – 15 жовтня 2021 року.

За програмою передбачено проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

Детальніше за посиланням.