В УНТ відбулося урочисте вручення диплому Доктора наук Максиму Фролову

• Запис опубліковано:05.11.2021
You are currently viewing В УНТ відбулося урочисте вручення диплому Доктора наук Максиму Фролову

Сьогодні ректор УНТ Світлана Циганій на Урочистій зустрічі, на підставі рішення Вченої ради Університету новітніх технологій вручила диплом «Почесний доктор наук» професору Максиму Фролову.

Максим Фролов крім викладацької діяльності працював суддею та є діючим радником Голови Верховної Ради України, у тому числі працює над розробкою законопроектів та політико-правових документів тощо.

Після вручення Доктор наук Університету новітніх технологій Фролов звернувся до присутніх з вітальним словом та подякував за таку довіру.

Колектив УНТ та ректор особисто вітають Максима Олександровича і бажають йому наснаги, наукового розвитку та цікавих проектів.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.