• Запис опубліковано:06.09.2021
You are currently viewing Вітаємо проректорку з наукової роботи Університету Новітніх Технологій Жукову Ірину Віталіївну із нагородою “За розбудову України”

За активну участь у діяльності Всеукраїнської громадської організації “Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури”, вагомий внесок у розвиток і становлення професійної діяльності інженерів технічного нагляду, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-річчя незалежності України проректорку з наукової роботи Університету Новітніх Технологій Жукову Ірину Віталіївну нагороджено медаллю “За розбудову України”

Вітаємо, шановну Ірину Віталіївну, із нагородою та бажаємо їй подальших професійних здобутків!