• Запис опубліковано:12.08.2021
You are currently viewing ВИЙШОВ У СВІТ Х-ий том міжнародної колективної монографії міждисциплінарного напряму “MODERNÍ ASPEKTY VĚDY” (“Сучасні аспекти науки”)

У серпні 2021 року за наукової підтримки Приватного вищого навчального закладу Університет Новітніх Технологій за загальною редакцією доктора наук з державного управління, професора Євгена Романенка і кандидата наук з державного управління, доцента Ірини Жукової вийшов у світ Х-ий том міжнародної колективної монографії міждисциплінарного напряму “MODERNÍ ASPEKTY VĚDY” (“Сучасні аспекти науки”).

Видавець монографії – Міжнародний економічний інститут (Чехія).
Монографія підготовлена для світової аудиторії та відображає останні результати досліджень у галузях державного, управління, права, економіки, медицини, педагогіки, психології та ін.

Одночасно монографія включає дослідження вчених щодо формування та розвитку теорії та історії державного управління; становлення регіонального управління та місцевого самоврядування; реалізації конституційного та міжнародного права; фінансів, банківської справи та страхування; психічного розвитку особистості; особливостей лексичних засобів вираження імперативної семантики та ін.

Наукове видання є результатом праці колективу авторитетних науковців, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень на міжнародній арені.

Вітаємо редакційний колектив, авторів монографії та бажаємо їм популяризувати досягнення в різних галузях науки і освіти в Україні, Європі і по всьому світу.

Додатково інформуємо, що до 07 вересня 2021 року триває набiр матеріалів для публікації ХI-го тому міжнародної колективної монографії міждисциплінарного напряму “MODERNÍ ASPEKTY VĚDY” (“Сучасні аспекти науки”).

Монографiю буде видано та розміщено на сайті до 12 вересня 2021 р.
Запрошуємо до публікації